Mūsu kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notika ikgadējās starptautiskās kikboksa sacensības “Tallinn Open – 2017”, kurās piedalījās sporta organizācijas “Sedna” kikbokseri, kas pārstāvēja Latgali.

Cīņas notika pasaules pirmsolimpiskās organizācijas WAKO paspārnē. Šoreiz mēs piedāvājām 11 sportistus, un 10 no viņiem atgriezās ar medaļām, turklāt 6 savās kategorijās izcīnīja zeltu! Tie ir Aira Pauniņa, Ričards Dukulis, Vitālijs Kuziks, Alans Vikdajs, Kristars Zelčs un Artjoms Maļinovskis. Sudrabu ieguva Jana Jeršova, bet bronzu Aleksandrs Binduks, Aleksandra Smirnova un Deniss Perehoževs. Īpaši gribētu atzīmēt mūsu komandas 11. dalībnieku Ždanu Zimovu, kurš, lai arī izcīnīja 4. vietu, tomēr tā bija godpilna vieta, jo, neskatoties uz savām pirmajām sacensībām, visas savas cīņas viņš pienācīgi cīnījās.

Visi šie sportisti trenējas pie mums kāda no trīs mūsu kikboksa treneriem vadībā. Šie treneri ir Nikolajs Pušņakovs, Vladimirs Jeršovs un Aira Pauniņa.

Izmantojot iespēju, gribētu pateikties arī visiem, kas mums palīdz gan materiāli, gan morāli un fiziski – paldies jums! Bet mums tikai atliek gaidīt jaunus rezultātus no mūsu sportistiem dažādās sacensībās nākotnē.

SB “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?