Turpmākos trīs gadus Rēzeknes pilsētas iedzīvotājiem būs iespēja iesaistīties dažādos veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumos, kurus īstenos Rēzeknes pilsētas pašvaldība, izmantojot Eiropas Sociāla fonda (ESF) finansējumu.

Projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Rēzeknes pilsētas iedzīvotajiem, uzsvaru liekot uz trūcīgiem un maznodrošinātiem iedzīvotājiem, bērniem un jauniešiem, personām ar invaliditāti, kā arī iedzīvotājiem, kas vecāki par 54 gadiem.

Projekta ietvaros tiek rīkota bērnu dienas nometne ziemas brīvlaikā. Vispārizglītojošā nometne  bērniem, t.sk. trūcīgiem un maznodrošinātiem bērniem, bērniem ar invaliditāti vecumā no 7 līdz 12 gadiem, apvienojot informāciju gan par uztura, gan fizisko aktivitāšu, gan garīgās veselības un reproduktīvās veselības tēmām. Nometnes mērķis ir lietderīga brīva laika pavadīšana, jaunu prasmju, zināšanu un iemaņu ieguve, veselīga dzīvesveida popularizēšana.

Nometnes sākums: 16.12.2017.

Bērnu skaits nometnē: 20 bērni.

Visas projekta aktivitātes ir bezmaksas.

Vairāk informācijas: Inese Muhamberga (tālr. 26381551)

Projekts „ Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu organizēšana Rēzeknes pilsētā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/064) norisinās darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?