Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” 27. decembrī plkst. 13.00 aicina Rēzeknes pilsētas trūcīgo ģimeņu bērnus un bērnus ar invaliditāti, kuru dzīvesvieta deklarēta Rēzeknes pilsētas pašvaldībā, ar vecākiem uz Jaungada eglīti.

Pasākumā bērni varēs saņemt Sociālā dienesta sagādātās Jaungada svētku dāvanas (saldumus), bet bērni no Rēzeknes 2. vidusskolas priecēs ar interesantu uzvedumu “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši” (krievu valodā), jautram rotaļām un spēlēm.

Ieeja uz Jaungada eglīti ir ar Sociālā dienesta ielūgumiem (vietu skaits ierobežots), interesentus lūdzam pieteikties līdz 15. decembrim pa tālruni 26600702, vai griezties personīgi Sociālā dienesta, 104. telpā pie Atbalsta nodaļas sociālās rehabilitētājas Jekaterinas Lušņikovas.

Lai saņemtu ielūgumu, vecākiem jāuzrāda:

  • Izziņa par trūcīgas ģimenes statusu (oriģināls);
  • bērniem ar īpašām vajadzībām – invalīda apliecība (vecākiem pase).

Gadījumā, ja bērns ar invaliditāti nevar apmeklēt Jaungada eglīti, dāvanu var saņemt Sociālajā dienestā Zemnieku ielā 16A (101. telpā) pie sociālā darbinieka, darba dienās no 11. līdz 29. decembrim (pusdienu pārtraukums 12.00 – 12.30).

Jaungada eglīte bērniem tiek finansēta no Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām projekta Nr.2014.FEAD/PO.01/23/09 līdzekļiem.

Sociālā dienesta administrācija

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?