Līdz 22. decembrim darbadienās no plkst. 17.00 līdz 19.30 Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome organizē Ziemassvētku labdarības tirdziņu „Cilvēks cilvēkam”.

Pasākuma mērķis ir bērnu un jauniešu izstrādājumu tirdzniecība, lai sarūpētu Ziemassvētku pārsteiguma dāvanas Rēzeknes slimnīcas bērnu nodaļas pacientiem. Pagājušā gada nogalē tika iepriecinātas daudzas mazo bērnu sirsniņas, arī šogad aicinām aktīvi ziedot un pirkt pašdarinātus nieciņus.

Ziemassvētki ir brīnumu gaidīšanas laiks, tieši Otrajos Ziemassvētkos 26. decembrī Rēzeknes pilsētas jauniešu domes pārstāvji kopā ar Ziemassvētku vecīti iepriecinās mazās sirsniņas Rēzeknes slimnīcā. Jauniešu dome uzmundrinās ne tikai bērnus, bet arī vecākus, novēlot būt stipriem un veseliem jaunajā gadā.

Pasākuma organizatori aicina brīvprātīgos bērnus un jauniešus, Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāžu darbiniekus, Rēzeknes pilsētas domes deputātus, Rēzeknes iedzīvotājus aktīvi piedalīties un ziedot nelielus, pašdarinātus suvenīrus un no 12. līdz 16. decembrim nest savus darinājumus uz Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru „Zeimuļs”.

Informāciju sagatavoja ARPC jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?