Lai gan ziema ar bargu salu un puteņiem vēl nav pieņēmusies spēkā, kalendārs nemitīgi skaita dienas līdz baltajiem Ziemassvētkiem un līksmajiem gadu mijas svētkiem – Jaungada dienai, un protams, skaistākā šo svētku rota ir krāsainās uguntiņās mirdzošā eglīte. Šogad eglītes Rēzeknē varēs iegādāties jau no 18. decembra.

Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvalde, pagaidām ir izsniegtas divas eglīšu tirdzniecības atļaujas privātajiem tirgotājiem ziemeļu rajonā Metālistu ielā 13A – no 18. līdz 31. decembrim no plkst. 8.00 līdz 18.00, un no 19. līdz 31. decembrim no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Savukārt laukumā starp mājām Atbrīvošanas alejā 101-103 no 20. decembra līdz 31. decembrim no plkst. 7.00 līdz 19.00 eglīšu tirdzniecību organizē SIA “Agroindustrija”. Iespējams, ka tuvojoties svētkiem, eglīšu piedāvājuma loks vēl paplašināsies.

Lai jums ir iespēja izvēlēties un iegūt to, ko sirds tīko, un lai, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno gadu, jūsu mājās uz ilgu palikšanu ienāk skaistums, laime un labklājība.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?