17. decembrī Igaunijā, Somerpalu norisinājās 2017./2018. gada sezonas “Adrenalin arena kids cup” pirmais posms motokrosā telpās bērniem un jauniešiem – arēnas motokross. Uz sacensībām bija ieradušies gandrīz 150 sportisti ar visai iespaidīgu ģeogrāfiju – Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija, Krievija, Zviedrija un Baltkrievija.

Tādu sportistu skaitu un ģeogrāfiju, kuru pārstāvēja sportisti, varētu apskaust vairākas augsta līmeņa sacensības Latvijā.

Uz šīm sacensībām no mūsu komandas devās četri jaunākie sportisti – Rainers Grasis, Jēkabs Hudolejs, Denijs Bogdānovs un Rems Šarovs. Rainers Grasis bija gatavojies startēt 50 juniori (4 – 6 gadus veci bērni) klasē, uz sacensībām šajā klasē bija ieradušies un nobraukuši kvalifikāciju 16 sportisti. Diemžēl pēc kvalifikācijas brauciena astoņi braucēji tika “izbrāķēti” motociklu tehnisko parametru dēļ, viņu vidū arī Rainers, kurš šajā grupā uzrādīja 5. labāko apļa laiku. Visus sportistus, kuriem motocikli neatbilda noteikumiem pārcēla uz 50 cm3 klasi, kurā startē jau vecāki bērni (7 – 8 gadus veci). Tā nu visi četri mūsu sportisti startēja 50 cm3 klasē, kurā bija ieradušies 50 mazie dalībnieki. Kaut kas tāds nebija redzēts Baltijā klasiskajā motokrosā, kur nu vēl arēnas motokrosā.

Vislabāk veicās Jēkabam Hudolejam, kurš stabili kvalificējās A finālam (A fināls 1.-15. vieta) un divu braucienu summā izcīnīja augsto 12. vietu. Denijam Bogdānovam divu braucienu summā 24. rezultāts. Rems Šarovs otrā brauciena vidū guva mikro traumu (aizsista elpa), taču spēja finišēt un kopvērtējumā izcīnīt 30. rezultātu. Raineram, cīnoties ar vecākiem sportistiem, arī visai atzīstams rezultāts – 38. vieta kopvērtējumā. Jāpiebilst, ka Jēkabu, Raineru un Deniju sacensībām gatavoja 80to gadu Latvijas motokrosa zvaigzne un leģenda Viktors Kozlovs.

Tagad atliek gatavoties nākamajam šo sacensību seriāla posmam, kurš norisināsies 21. janvārī.

Aigars Virza, “CAMK Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?