Svētdien, 17. decembrī norisinājās Rēzeknes pilsētas 2017.gada atklātais Ziemassvētku turnīrs novusā vīriešiem, sievietēm un jauniešiem. Sacensības norisinājās pēc apļa sistēmas sešos setos.

Sievietēm sešu dalībnieču konkurencē, izspēlējot divu apļu turnīru, pirmo vietu izcīnīja Anna Laganovska no Viļāniem, viņa visās spēlēs izcīnīja uzvaras, sakrājot 20 punktus un atstājot aiz sevis mājinieces. Otrajā vietā ar 14 punktiem Tatjana Stivka, trešajā vietā ar 12 punktiem Lidija Sosnāre, ceturtajā vietā Valentīna Balševica ar 7 punktiem.

Vīrieši kopā ar jauniešiem izspēlēja viena apļa turnīru. Izcīnot pirmo vietu, skaistu dāvanu sev dzimšanas dienā sagādāja Voldis Truntiks, kurš sakrāja 13 punktus un aiz sevis atstāja Heinrihu Janovski, kurš arī sakrāja 13 punktus, bet savstarpējā spēlē zaudēja, un Ivanu Leonovu, kuram arī 13 punkti, bet zaudējums savstarpējās spēlēs gan Voldim, gan Heiriham. Ceturto vietu ar 12 punktiem izcīnīja Guntars Dzenis.

Jauniešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Daniels Stivka ar 11 punktiem, otro vietu – Matvejs Māris Morozovs ar 7 punktiem un trešo vietu Armands Volkovs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?