Trešdien, 20. decembrī darbu SIA „Rēzeknes slimnīca” Veselības aprūpes vadītāja amatā uzsāka dr. Inese Driķe.

Jaunā speciāliste, ko rēzeknieši un tuvāko novadu mazie un lielie pacienti iepazinuši kā otorinolaringologu (ORL), atzīst, ka šajā ziņā jaunība ir tikai priekšrocība: „Grūtības un visdažādāko situāciju risināšana tikai norūda speciālistu, sniedz iespēju profesionāli augt un attīstīties”.

Dr. I. Driķe SIA „Rēzeknes slimnīca” ir izgājusi visus posmus veselības aprūpē, sākot kā slimnieku aprūpētāja 2004. gadā, līdz pat speciālistam-otorinolaringologam 2014. gadā un jau vairāk nekā trīs gadus SIA „Rēzeknes slimnīca” dakterei palikusi par vienīgo darbavietu. Dr. I. Driķe spējusi sevi pierādīt gan kā speciālistu, gan vadītāju, kad pēdējā gada laikā īslaicīgi pildījusi Ambulatorās daļas vadītāja un Veselības aprūpes vadītāja pienākumus.

Par galvenajām Veselības aprūpes vadītāja darba prioritātēm dr. I. Driķe uzskata kolektīva saliedēšanu, atbilstošas vides un mikroklimata piemērošanai slimnīcas pacientiem un viņu tuviniekiem, kā arī personālam, tādejādi paaugstinot veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un ārstēšanas efektivitāti. Dr. I. Driķe norāda, ka modernu un ērtu vidi pacientiem nevar atraut no atbilstošas, motivējošas darba vides darbiniekiem: „Slimnīcas vadība savu iespēju robežās motivē gan ārstus, gan pārējo medicīnisko personālu pēc iespējas labāk apliecināt savas spējas. Tāpēc tiek domāts ne tikai par nepārtrauktu jauno speciālistu piesaisti, bet arī par atbilstošiem darba apstākļiem slimnīcā un iekšējo vadlīniju izstrādi, lai medicīnas darbinieks ir maksimāli pasargāts un tad arī pacienti jūtas daudz drošāk un saņem kvalitatīvu medicīnisko aprūpi un laipnu apkalpošanu. Mērķis ir panākt, lai Rēzeknes slimnīca darbotos kā vienots, saliedēts mehānisms, kur slimnīcas modernā tehnoloģiskā aprīkojuma iespējas un mediķu profesionalitāti atzinīgi novērtē ne tikai Ziemeļlatgales iedzīvotāji, bet arī tālāku novadu pacienti. Mēs spējam sniegt tikpat kvalitatīvu citkārt vēl kvalitatīvāku veselības aprūpi kā Rīgā vai kur citur Latvijā.”

Kolektīva saliedēšana, jauno speciālistu piesaiste, tehnoloģiju ieviešana, veselības aprūpes pakalpojumu paplašināšana ir tikai lielākie mērķi, ko plāno sasniegt SIA „Rēzeknes slimnīca” Veselības aprūpes vadītāja dr. Inese Driķe.

SIA „Rēzeknes slimnīca” Veselības aprūpes vadītājai dr. Inesei Driķei vēlam veiksmi profesionālo mērķu sasniegšanā un jaunu ideju realizēšanā!

Informāciju sagatavoja SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?