Uzsākot jauno gadu, katram no mums ir kāda apņemšanās. Lai Jaunais 2018. gads būtu veselīgs, kustīgs un jaunu izaicinājumu bagāts, sporta klubs “Magnen” aicina 1. janvārī pievienoties skrējējiem, kuri, kopā veicot vismaz 100 km, šo skrējienu veltīs Latvijas Simtgadei.

Kā saka sporta kluba “Magnen” pārstāvji, “kustība var aizvietot gandrīz visas zāles, taču nekādas zāles nav spējīgas aizvietot kustību. Skriesim pa visiem Rēzeknes novada ceļiem, kuri ved uz Rēzeknes pilsētu. Izturīgākie skrējēji skrien 20 km un pārējie pievienojas klāt, lai visi kopā ieskrietu Festivāla parkā pie centrālās egles plkst. 14.30.”

2017. gads sporta kluba “Magnen” biedriem ir bijis pietiekami aktīvs. Skrējēji gada laikā piedalījās vairākos skrējienos Latvijas pilsētās un ārpus mūsu valsts robežām, veicot vairākus desmitus kilometru garas distances. Daži ir veikuši viena skrējiena laikā vairāk kā 100 km, daži sacensībās pavadījuši 24 stundas.

Par skrējēju 1. janvāra aktivitātēm un vēlmi pievienoties zvaniet Edgaram Kļaviņam pa t. 29473484 vai sūtot informāciju uz e-pastu: skmagnen@inbox.lv.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?