29. decembrī tika noslēgts finansējuma līgums ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Videi draudzīgas Rēzeknes pilsētas sabiedriskā transporta attīstība” īstenošanu. Rēzeknes pilsētas dome un SIA “Rēzeknes Satiksme” kā partneris veiksmīgi virza četru elektrobusu iegādes projekta realizāciju pasažieru pārvadātāja vajadzībām.

Jau ir noslēgusies elektroautobusu un uzlādes iekārtu piegādes iepirkuma procedūra, un noslēgts piegādes līgums, kā rezultātā elektrobusus izgatavos mums jau pazīstamā Čehijas kompānija “SOR”. 9,5 metrus garos zemās grīdas autobusus uz 26 sēdvietām un 42 stāvvietām aprīkos ar komfortabliem anatomiskiem krēsliem un pilnu iespēju klāstu pasažieru un šofera ērtībai (ventilācija, apkures sistēma, videonovērošana u. c.).

Tātad jaunie elektrobusi, kuriem būs atšķirīgs dizains, tiks atvesti uz Rēzekni 2018. gada izskaņā. Jāpiebilst, ka Rēzekne ir viena no pirmajām pilsētām, kas šajā ES fondu finansētajā programmā ar saviem mērķiem tikusi tik tālu.

Projekta kopējā vērtība – 1,6 milj. eiro, no kuriem 85 procentus sedz Kohēzijas fonda finansējums, t. i., faktiski pilsēta pa taisno no konveijera saņems četras transporta vienības uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem, tāpat uzņēmuma teritorijā tiks ierīkotas uzlādes stacijas.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?