2017. gada nogalē, 28. decembrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās gan lieli, gan mazi Rēzeknes pilsētas iedzīvotāji un viesi, lai tiktu ieburti jaungada pasākumā “Jaungada brīnums” un uz mirkli aizmirstu ikdienas steigu, atpūstos, satiktu vecos un iegūtu jaunus draugus.

Pasākumā klātesošajiem laba vēlējumus teica centra vadītāja Jevgenija Kušča. Ar saviem priekšnesumiem skatītājus priecēja ģitārspēles pulciņa dalībnieki (sk. A.Repelis), vokālais ansamblis (sk. G. Kuzmina-Jukna), mūsdienu deju kolektīva meitenes (sk. A. Zmeikina) un ARPC ziemas nometnes bērni.

Pēc svētku koncerta notika brīnums – ARPC “Zeimuļs” ieradās Sniega sieva ar saviem palīgiem, rūķiem, kuri ar bērniem spēlēja dažādas spēles, rotaļas, dziedāja dziesmas un dejoja. Noslēgumā ieradās pavisam īsts Ziemassvētku vecītis, kurš parādījās pie ARPC zāles durvīm. Viņš atraktīvi piedalījās rotaļās un apdāvināja skolēnus ar konfektēm, kuri iesaistījās aktivitātēs. Kopā ar pasākuma apmeklētājiem un Ziemassvētku vecīti svētki patiešām bija izdevušies!

Paldies visiem, kuri iesaistījās pasākuma tapšanā. No visas sirds pateicamies pasākuma vadītājai Ilgai Kaupužai par sniegto palīdzību tā rīkošanā, ARPC “Zeimuļs” pedagogiem un Rēzeknes pilsētas jauniešu domes dalībniekiem!

Laimīgu Jauno gadu!

Interešu izglītības metodiķe Olita Kuksa

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?