Sākusies pieteikšanās ikgadējai karjeras izglītības programmai “Ēnu diena”, kas šogad daudzos Latvijas uzņēmumos, iestādēs un organizācijās norisināsies 14. februārī.

Rēzeknes pilsētas domē šogad ēnas gatavi uzņemt domes priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un investīciju jautājumos, Administratīvās inspekcijas inspektors, Juridiskās nodaļas vadītāja, Attīstības pārvaldes vadītājs, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs, Sporta pārvaldes vadītājs, Izglītības pārvaldes vadītājs, Tūrisma attīstības centra vadītāja, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” vadītāja, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes kultūras un tūrisma centrs” direktore un pārvaldes “Sociālais dienests” vadītājs.

Iesūtīt pieteikumu var līdz 9. februārim mājas lapā www.enudiena.lv, sameklējot Rēzeknes pilsētas domes profilu un izvēloties interesējošo amatu. Ēnu skaits ir ierobežots, tāpēc vērā tiks ņemta ēnotāja iesniegtā motivācija. Tāpat arī šogad pieteikšanās tika sadalīta vairākos posmos:

  • 15.-21. janvārī,
  • 25.-28. janvārī,
  • 1.-4. februārī,
  • 8.-11. februārī – Nejaušais ēnotājs (izvēloties vienu no piedāvātajām brīvajām Ēnu devēju vakancēm, iespēja automātiski kļūt par šī Ēnu devēja Ēnotāju).

Ēnotājam ir iespēja pieteikties vienlaicīgi tikai uz vienu vakanci. Ja to noraida vai Ēnu devējs neapstiprina konkrētā periodā, skolēnam atveras jauna iespēja pieteikties vakancēm. Katru reizi var pieteikties tikai uz vienu vakanci, līdz ar to izvēle jāveic rūpīgi. Pirms tam iesakām iepazīties ar plašo vakanču piedāvājumu un atzīmēt pie favorītiem tās vakances, kas interesē visvairāk un tad izvēlēties vienu vakanci, kurai pieteikties un sniegt pārdomātu motivāciju.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.
Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Ar papildus informāciju par pasākuma norisi un pieteikšanās nosacījumiem var iepazīties mājas lapā www.enudiena.lv vai arī zvanot uz Rēzeknes pilsētas domi uz tālruni 646-07616.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?