11. janvārī Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas sporta zāle norisinājās Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sacensības basketbolā “Jauno basketbolistu kauss” 2004.-2005. g.dz. zēniem un meitenēm.

Meiteņu konkurencē sacensībās piedalījās trīs komandas. Komandas izspēlēja apļa turnīru, katrai komandai izspēlējot ar katru. Pirmo vietu ar divām uzvarām izcīnīja Rēzeknes sākumskolas komanda (Samanta Logina, Santa Šuste, Kristīne Deksne, Daniela Voiciša, Elīza Zizlāne, Jana Petkeviča, Baiba Lucijanova, Evelīna Daļecka), otro vietu izcīnīja Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda un trešo vietu – Rēzeknes 4. vidusskolas komanda.

Zēnu konkurencē piedalījās četras komandas. Komandas tāpat kā meitenes izspēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas. Pārliecinošu uzvaru (trīs uzvaras) izcīnīja Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas komanda (Daniels Baranovskis, Matīss Aleksandrs Cvetkovs, Kirils Kakaulins, Kristaps Noviks, Renārs Paura, Ralfs Šitjakovs, Eduards Uzulnīks, Marks Zeiļuks), atstājot aiz sevis Rēzeknes sākumskolas komandu, Rēzeknes 5. vidusskolas un Rēzeknes 4. vidusskolas komandu.