Piektdien, 26. janvārī, plkst. 11.00 Latgales vēstniecībā GORS notiks Kultūras ministrijas (KM) organizēts seminārs un diskusija par nozares organizāciju ieguldījumu Latgales kultūrtelpas stiprināšanā.

Pasākuma mērķis ir apzināties Latgales kultūras resora kopīgos spēkus un potenciālu stiprākas Latgales kultūrtelpas veidošanā un atklāt nākotnes sadarbības iespēju ceļus starp dažādiem Latgales kultūras dzīves veidotājiem.

Seminārā sākumā ievadvārdus teiks kultūras ministre Dace Melbārde un Latgales reģiona attīstības aģentūras direktors Māris Bozovičs, uzreiz pēc tam par savu institūciju darbību semināra dalībniekiem stāstīs Daugavpils teātra valdes locekle Rita Strode, Latgales vēstniecības GORS vadītāja Diāna Zirniņa un Zane Melāne no Marka Rotko centra. Tāpat seminārā piedalīsies Preiļu Mūzikas un mākslas skolas direktors Edgars Znutiņš, bet lakuga.lv pārstāvēs Vineta Vilcāne. Savukārt par kultūras mantojuma saglabāšanu Latgales bibliotēkās stāstīs Balvu centrālās bibliotēkas direktore Ruta Cibule, pēcāk ar pieredzi dalīsies Latgales Kultūrvēstures muzeja direktore Anastasija Strauta un Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne.

Semināra noslēgumā būs diskusija, kurā tiks izvirzīti nākotnes uzdevumi un meklētas labākās starpinstitucionālās sadarbības formas.

Informāciju sagatavoja Ginta Bormane, kultūras ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?