Sakarā ar notiekošajiem remontdarbiem, sākot ar 29. janvāri, satiksmes kustībai būs slēgts Latgales ielas posms no Daugavpils ielas līdz Kr.Barona ielai. Transporta kustībai atvērts būs Pils ielas posms, kas iepriekš bija izmantojams tikai sabiedriskā transporta maršrutiem.

Pagaidu autobusu pieturas uz Pils ielas ar šo datumu tiks likvidētas, un sabiedriskais transports kursēs pa Atbrīvošanas aleju, kā arī tiks atjaunotas pieturvietas pie universālveikala “Rēzekne” un Rēzeknes Autobusu parka. Tālāk sabiedriskā transporta kustība tiek novirzīta pa Kuldīgas ielu līdz Kr.Barona ielai, kur tālāk katrs maršruts kursēs pēc ierastās shēmas. Sakarā ar sabiedriskā transporta izmaiņām maršrutos, tiks izvietotas pagaidu pieturvietas uz Kuldīgas ielas (starp J.Tiņanova un Bukmuižas ielām), kā arī uz Kr.Barona un Ludzas ielām Latgales ielas krustojumā.

Visi satiksmes ierobežojumi paredzēti sakarā ar projekta “Latgales ielas posma no Daugavpils ielas līdz K.Barona ielai un Ludzas ielai infrastruktūras pārbūve, uzlabojot Rēzeknes pilsētas satiksmes funkcionalitāti un nodrošinot teritorijas uzņēmējdarbības attīstībai” realizāciju (Nr.6.1.4.2/17/I/001).

Transporta kustības shēma

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?