21. janvārī Igaunijā, Somerpalu norisinājās otrais posms “Adrenalin Arena Cup for Kids 2018” telpu motokrosā. Uz šīm sacensībām devās arī mūsu komandas sportisti. Kārtējo reizi pārliecinājāmies par šo sacensību popularitāti, jo vairākās motociklu klasēs sportisti bija pat trīs finālos. Mūsu sportisti piedalījās MX50 un MX85 klasēs.

No mūsu mazākajiem braucējiem, kuri startēja MX50 klasē vislabāk veicās Jēkabam Hudalejam, kurš kvalifikācijā savā grupā (1 grupa) uzrādīja 3. ātrāko laiku, kas deva tiesības stāties pie starta barjeras kā desmitajam no 15 (A fināls) šīs dienas ātrākajiem braucējiem. Diemžēl kritiens pirmajā braucienā un Jēkabs vairs nevarēja atrast savu tempu visu sacensību dienu. Jēkaba rezultāts attiecīgi pa braucieniem – 13. un 15. vieta, un divu braucienu summā izcīnīta 15. vieta.

Rainers Grasis kvalifikāciju nobrauca ar 11. rezultātu savā grupā (kopvērtējuma kvalifikācijā 29. vieta), un tika izcīnīta 12. vieta B finālā. Savā finālā Rainers uzrādīja 14. un 13. vietu, kas kopvērtējumā deva 29. rezultātu.

Ļoti labi braucieni izdevās Remam Šarovam. Kaut arī neizdevās kvalificēties A finālam, B finālā Rems izcīnīja 6. starta vietu (kopvērtējuma kvalifikācijā 21. vieta). Pirmā brauciena lielu daļu Rems cīnījās par trešo pozīciju, tomēr tika piedzīvots kritiens un finišā 11. vieta. Toties otrais brauciens nobraukts stabili trešajā vietā un kopvērtējumā 20. vieta.

Ilgi pie “Adrenalin Arena” trases nevarēja pierast Greg Laguta, diemžēl paliekot aiz svītras A finālam un B finālam (kopvērtējuma kvalifikācijā 31. vieta). Startējot C finālā, pārliecinoši uzvarēti abi braucieni ar B fināla līderu apļa laikiem.

Šo sacensību MX50 klases kopvērtējumā startēja 45 sportisti. Mūsu komandas braucēju rezultāti:

  • # 5 Jēkabs Hudalejs – 15.vieta,
  • #183 REMS Šarovs – 20.vieta,
  • #12 Rainers Grasis – 29.vieta,
  • #1 Greg Laguta – 31. vieta.

Pārsteidzoši labas sacensības izdevās Ērikam Caunišam #721, kurš no šīs sezonas pārgājis uz spēcīgāku MX85 klasi. MX85 klasē sacensībām bija pieteikušies 26 sportisti, kuri sadalīti divās kvalifikācijas grupās. Ērikam tika ielozēta otrā grupa, kurā Ēriks kvalificējās 13. vietā. Tā kā, jau braucot uz sacensībām, netika lolotas ilūzījas par tikšanu A finālā, izcīnītā vieta B finālā netika uztverta kā slikts rezultāts. B fināla pirmajā braucienā izcīnīta 5. vieta, otrajā – 8. vieta, kas kopvērtējumā ļāva ieņemt 21. vietu.

Vispārēji ņemot, var pateikt lielu paldies komandas “Camk Latgale” sportistiem par centību, viņu vecākiem par izturību un atbalstītājiem par atbalstu.

Informāciju sagatavoja Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?