Ceturtdien, 1. februārī, starp Rēzeknes pilsētas domes un uzņēmuma SIA “Clean R” pārstāvjiem tika aizvadīta tikšanās, kuras ietvaros tika izrunāts jautājums par trotuāru sakopšanu ziemas periodā.

Rēzeknes pašvaldība izteica neapmierinātību par kārtību, kādā līdz šim notika trotuāru uzkopšana, norādot, ka ietvēm jābūt notīrītām līdz asfaltam, kā arī īpaša uzmanība jāpievērš pārejām un krustojumiem.

Tika panākta vienošanās, ka naktī no 1. uz 2. februāri uzņēmuma pārstāvji strādās pastiprinātā režīmā, lai savestu pilsētas ietves pienācīgā kārtībā. Ja šī vienošanās netiks ievērota, tad no Rēzeknes pašvaldības puses sekos soda sankcijas.

Atgādinām, ka gadījumos, ja tiek fiksētas ietves, kas nav pienācīgi tīrītas, ir iespēja par to ziņot uzņēmumam SIA “Clean R” pa tālruni 67111001 vai arī Pilsētas saimniecības pārvaldei pa telefoniem 646 07684 vai arī 28358410.

Tāpat arī informējam, ka Rēzeknes pašvaldība ir izveidojusi jaunu platformu sociālajā tīklā Facebook, kur iedzīvotāji tiek aicināti izteikt priekšlikumus par Rēzeknes pilsētas sakopšanu. Lapā “Sakārtosim Rēzekni” tiks izskatīti un nodoti atbildīgajiem speciālistiem tikai pamatoti priekšlikumi, kuri papildināti ar fotogrāfijām. Visi priekšlikumi tiks izskatīti, kā arī papildināti ar pašvaldības speciālistu skaidrojumiem, bet nepieciešamības gadījumā tiks veiktas nepieciešamās darbības, par kurām būs izvietota informācija komentārā.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?