Janvāra beigās SIA „Rēzeknes slimnīca” noslēdza sadarbības līgumus ar SIA „Ludzas medicīnas centrs”, kā arī ar SIA „Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”, lai attīstītu savstarpējo sadarbību un īstenot kopīgus projektus.

Līgumi paredz īstenot sadarbību ārstniecības personāla un infrastruktūras plānošanā un izmantošanā, lai nodrošinātu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību pietuvināti pacientu dzīvesvietai, un plānot līdzsvarotu pacientu plūsmu starp ārstniecības iestādēm atbilstoši slimnīcas noteiktajam aprūpes līmenim.

Parakstītie līgumi arī paredz nodrošināt informācijas apmaiņu starp slimnīcām par medicīnisko pakalpojumu rindu garumiem un iedzīvotāju informēšanu par pakalpojumu pieejamību, kā arī medicīnas tehnoloģiju un ārstniecības personālu optimālu noslodzi. Slimnīcas paredz izveidot vienotu kārtību pacientu kustībai starp iesaistītajām ārstniecības iestādēm, kā arī izmantot iespēju attīstīt veselības aprūpes infrastruktūru un tehnoloģijas, iesaistoties atbalstāmo finansēto struktūrfondu programmās.

Informāciju sagatavoja Laura Sondore-Strode, SIA “Rēzeknes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?