Trešdien, 7. februārī trešo gadu pēc kārtas Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā notika mazais erudīts Rēzeknes pilsētas 4. klašu skolēniem vides izglītībā “Pareiza atkritumu šķirošana. Iepakojums.”. Konkursa galvenais uzdevums ir pilnveidot skolēnu zināšanas par pareizu atkritumu šķirošanu, iepakojumu. Konkursu organizēja SIA “ALAAS”, sadarbībā ar AS “Latvijas Zaļais Elektrons” un Rēzeknes sākumskolas metodisko apvienību.

Konkursā piedalījās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo izglītības iestāžu 4. klašu skolēnu komandas. Konkursa laikā sacentās 6 komandas, kuru uzdevums bija pareizi atbildēt uz visiem uzdotajiem jautājumiem. Katrā komandā darbojās skolēni no dažādām izglītības iestādēm.

Konkursa laikā komandas pildīja dažāda veida uzdevumus – par atkritumiem, par atkritumu šķirošanu, par iepakojumu, par to, cik ilgi dabā sadalās dažādi atkritumi.

1. vietu ieguva komanda “ALAAS bērni”, 2. vietu – komanda “Labākie draugi!”, 3. vietu – komanda “Zaļie”.

Visi konkursa dalībnieki ieguva piemiņas balvas no AS “Latvijas Zaļais Elektrons” un SIA “ALAAS”, cienājās ar pīrāgiem un tēju. Bet galvenais, ka skolēni pārbaudīja savas zināšanas, ieguva jaunas un prot ikdienā pareizi sašķirot atkritumus!

SIA “ALAAS”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?