Svētdien, 4. februārī Stāmerienā, motoparkā “Dimanti” norisinājās 2018. gada sezonas pirmais posms skijoringā un ziemas motokrosā. Tradicionāli “Camk Latgale” sportisti itin kuplā skaitā piedalās tieši sacensībās ziemas motokrosā ar radzēm un tieši šajā disciplīnā mūsu komandas sportisti ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā.

Savā pirmajā ziemas motokrosā startēja Rolands Bogdanovičs (#699) MX 65 un divu braucienu summā izcīnīja otro vietu.

MX 85 klasē uzvaru izcīnīja Artjoms Juhno (#26), diemžēl kritiens otrā brauciena pēdējos apļos liedza Matīsam Leimanim (#22) kāpt uz goda pjedestāla, un kopvērtējumā 4. vieta. Ļoti labs rezultāts Dmitrijam Zvoriginam (#50), kurš ar 85 cm3 motociklu startēja pirmo reizi, finišā izcīnot 5. vietu.

MX2 klasē pārliecinoši uzvarēja Valters Logins (#771), kurš bija ātrākais braucējs starp visām solo klasēm, kuras startēja šajās sacensībās. Uzvarot abos braucienos arī kopvērtējumā goda pjedestāla augstākais pakāpiens. Ivo Benedikts Skabs (#23) ierindojās 4. vietā, Rūdolfs Aumeistars (#615) izcīna 6. vietu un Roberts Rubens (#222) 7. vietā.

MX1 ar radzēm, pēc ilga pārtraukuma atgriežoties motokrosā, labu rezultātu uzrādīja Deniss Zvorigins (113), divu braucienu summā 4. vieta. Atgriezies trasē pēc traumas sadziedēšanas Emīls Brencis (#28), un izcīnīta 6. vieta, bet mūsu komandas jaunajam sportistam Igoram Denisovam (177) 7. vieta.

Paldies visiem “Camk Latgale” komandas atbalstītājiem un līdzjutējiem, tiekamies nākamajās sacensībās!

Nākamais Latvijas čempionāta skijoringā un ziemas motokrosā otrais posms notiks sestdien, 10. februārī „Palmēnu” trasē, Ropažu novadā, Lielkangaru pagastā.

Informāciju sagatavoja Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?