Par mūža ieguldījumu motosportā Latvijas Motosporta federācijas Prezidijs saņēmis iesniegumu no sportistiem un kluba vadītājiem ar ierosinājumu piešķirt apbalvojumu “Nopelniem bagātais motosporta treneris” Voldemāram Ancveram. Iesniedzēji uzskata, ka atbilstoši LaMSF nolikuma par sportistu klasifikāciju motosportā 9.punktam, Voldemārs Ancvers pelnījis šo apbalvojumu par ilggadēju (35 gadu) bērnu un jauniešu trenēšanu Latvijas motosportā.

Prezidijs piekrita, ka Rēzeknes motokluba “Camk Latgale” treneris ir pelnījis šo titulu atbilstoši klasifikācijas nolikumam un nolēma piešķirt “Nopelniem bagātā motosporta trenera” apbalvojumu Voldemāram Ancveram.

Šāds apbalvojums ir tikai 3 cilvēkiem Latvijā (Voldemārs ir trešais). Tas ir augsts Latvijas motosporta federācijas atzinums Voldemāra nesavtīgajam darbam, un patīkami, ka šādi tiek novērtēts Rēzeknes motokluba “Camk Latgale” ilggadējais treneris.

Savā ilggadējā darba laikā Voldemārs Ancvers ir izaudzinājis 5 Latvijas izlases dalībniekus, vairākus Latvijas izlases kandidātus un vairāku valstu (Latvija, Lietuva, Baltkrievija) atklāto čempionātu motokrosā čempionus.

Apsveicam Voldemāru Ancveru ar šā apbalvojuma piešķiršanu!

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?