Aizvadītajās brīvdienās (10.-11. februārī) norisinājās Rēzeknes pilsētas atklātais 2018. gada individuālais čempionāts šahā. Šogad sacensībās piedalījās 26 dalībnieki no Rēzeknes pilsētas un novada, kā arī šahisti no Daugavpils, Jēkabpils un Kārsavas. Tika aizvadītas 7 kārtas ar laika kontroli 45 minūtes + 15 sekundes un FIDE ātrā šaha reitinga aprēķinu.

Par pilsētas čempionu kļuva 38 gadus vecs reitinga favorīts – lielmeistars no Rēzeknes Ilmārs Starostīts, izcīnot 6,5 punktus. Vienīgais neizšķirts pret starptautisko meistaru no Rēzeknes novada 79-gadīgo IM Valēriju Žuravļovu, kurš ar 6 punktiem ieguva vicečempiona titulu. Bronzas medaļa maltietim Dainim Viļumam, 5 punkti. Iepriekšējais 9-kārtējais pilsētas čempions FIDE meistars Andris Starostīts šogad finišēja 5. pozīcijā.

Pārējie laureāti, kuri tika apbalvoti ar medaļām, diplomiem un piemiņas veltēm:

  • Seniori S50: 1. vieta – Georgijs Ņikiforovs, 2. vieta – Agris Aģis, 3. vieta – Nikolajs Puziņa (visi no Rēzeknes).
  • Jaunieši U19: 1. vieta – Kārlis Mālnieks, 2. vieta – Kaspars Ņukša, 3. vieta – Andris Tutins (visi no Jēkabpils).
  • Jaunietes U19: 1. vieta – Anna Kazmerika, 2. vieta – Jekaterina Smirnova (abas no Rēzeknes), 3. vieta – Vita Petrova (Daugavpils).

Pateicības vārdi Rēzeknes pilsētas 3.vidusskolai un personīgi direktorei Kristīnei Ustinovai par telpu nodrošināšanu, Aleksandram Kazmerikam par transporta atbalstu un Jaroslavam Ivanovam par tehnisko palīdzību.

Sacensību galvenais tiesnesis Aleksandrs Vasiļkovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?