Piektdien, 9. februārī piecu mācību iestāžu – Valsts robežsardzes koledžas, Valsts policijas koledžas, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komandas pulcējās nu jau par tradīciju kļuvušajās sacensībās „Sadraudzības kauss 2018”, kas norisinājās Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centrā, Rēzeknē. Sacensību mērķis ir sadarbības attīstība, veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana, komandas gara un vienotības sajūtas audzināšana.

„Sadraudzības kauss” ir atjautīguma, izveicības, spēka, ātruma un veiklības sacensības. Programmā tika iekļauti 7 sporta veidi: frisbija metieni, tautas bumba, futbola soda sitieni, iedzīšanas stafete, šautriņu mešana, boulings un asprātības jautājumi un basketbola metieni.

Sacensībās „Sadraudzības kauss 2018” uzvarēja Valsts policijas koledžas komanda, 2. vietu ieguva Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas komanda, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda ierindojās 3. vietā, Valsts robežsardzes koledžas komandai – 4. vieta, savukārt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas komanda palika 5. vietā.

Informāciju sagatavoja Valentīna Terehova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?