Trešdien, 7. martā plkst. 18.00 Rēzeknes kultūras namā tiks suminātas konkursa “Gada sieviete Rēzeknē 2017” nominantes. Pretendentes var pieteikt līdz 26. februārim!

Konkursa mērķis ir iepazīstināt Rēzeknes iedzīvotājus ar pilsētā dzīvojošām daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām ir aktīva dzīves pozīcija un kuras pēdējā gada laikā veikušas kaut ko sabiedriski nozīmīgu.

Konkursam var pieteikt sievietes, kuras kļuvušas par uzņēmējām, nesavtīgi organizē labdarības vai kultūras pasākumus, kopj un uztur dzimtas tradīcijas, lai ģimenē valdītu savstarpēja cieņa, mīlestība un sirsnība, veic ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā, un veic citus sabiedriski nozīmīgus darbus.

Piesakot pretendenti nominācijai “Gada sieviete Rēzeknē 2017”, jānorāda kontaktinformācija (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs un/vai e-pasta adrese) un pamatojums, kā pieteiktā sieviete ietekmējusi Rēzeknes pilsētas dzīvi 2017. gadā.

Pretendentes var pieteikt līdz šī gada 26. februārim elektroniski: biedribasentio@inbox.lv vai pa tālruni 29262975.

Rēzeknietes vārdu, kura iegūs nomināciju “Gada sieviete Rēzeknē 2017”, uzzināsim konkursa pasākuma finālā 7. martā plkst. 18.00 Rēzeknes kultūras namā sievietēm veltītajā koncertā, kad sievietes svētkos muzikāli sveiks Rēzeknes vīru koris “Graidi” (diriģents Jānis Mežinskis) un pasākumu kuplinās dizaineres Velgas Krukovskas zīmola “VelgaCode” modes skate “Tērpi ar stāstu”. Ieeja pasākumā – brīva.

Iepriekšējo gadu konkursa nominantes un Gada sievietes arī tiek aicinātas piebiedroties šim pasākumam un ar savu klātbūtni pagodināt jaunās pretendentes!

Konkursu “Gada sieviete Rēzeknē 2017” rīko biedrība “Uzņēmīgo sieviešu klubs “SENTIO”” un konkursa noslēgums notiek sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”.

Informāciju sagatavoja Jeļena Kovaļeviča, biedrības “Uzņēmīgo sieviešu klubs SENTIO” valdes locekle

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?