17. un 18. februārī Lietuvas pilsētā Palangā pasaules organizācijas WAKO paspārnē notika starptautiskās kikboksa sacensības “Palanga Open – 2018”, kurās piedalījās 107 sportisti no 12 Lietuvas, Latvijas un Krievijas klubiem. Latgali pārstāvēja mūsu sporta organizācijas “Sedna” cīkstoņi.

Cīņas notika sadaļās Kick-light un K1. Sadaļā K1 mūsu Kristers Zelčs un Ričards Dukulis, pusfinālos pieveicot Krievijas sportistus, fināla cīņās tomēr piekāpās saviem oponentiem un rezultātā ieguva otrās vietas. Šajā sadaļā mazāk paveicās Ervīnam Malahovskim, kurš jau savā pirmajā cīņā tikās ar Lietuvas stiprāko cīkstoni starp profesionāļiem un rezultātā izcīnīja tikai 5. vietu.

Starp Kick-light dalībniekiem labākais rezultāts un 1. vieta Aleksandram Smirnovam. Alans Sunupļa un Diniss Perehoževs izcīnīja sudrabu, bet bronza Vladislavam Bikovam, Artjomam Maļinovskim un Vitālijam Kuzikam.

Tā iesākās šis gads mūsu kikobokseriem. Nākamās sacensības mūsu MMA cīkstoņiem notiks 24. februārī – “Vidzeme Open – 2018”.

Īpašs paldies Rēzeknes pilsētas domei, Nikolajam Pušņakovam, AS “Rēzeknes dzirnavnieks” un Arvīdam Zelčam par palīdzību šī brauciena organizēšanā.

SB “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?