Sporta nama “Daugava” zilajos celiņos 17.-18. februārī norisinājās 10. atklātais Baltijas čempionāts peldēšanā Meistaru klasē “Rīga Amber Cup 2018”.

Šis turnīrs ar katru gadu kļūst arvien populārāks peldēšanas cienītāju vidū un piesaista arvien lielāku dalībnieku skaitu. Šogad čempionātā piedalījās peldēšanas klubu pārstāvji no 10 valstīm.

Rēzeknes pilsētas komandu pārstāvēja 4 sportisti. Mūsu pilsētas pieredzējušākais pārstāvis Eduards Šarkovskis piedalījās E kategorijā (45-49 gadi) un distancēs 50 m tauriņstilā ieguva 3. vietu, divreiz garākā distancē izcīnīja 4. vietu, bet 50 metros brīvajā stilā – 7. vietu.

Jurijs Talalajevs C grupā (35-39 gadi) 100 m brasa distancē sīvā cīņā ar Lietuvas pārstāvi spēja viņu apsteigt un līdz ar to nodrošināt sev bronzas medaļu. Bet divreiz īsākā distancē ierindojās turnīra tabulas 7. vietā.

C kategorijā (35-39 gadi) mūsu komandu pārstāvēja arī Andrejs Hodjuks un Iļja Kolesņikovs.

Rezultātā Andrejam “zelts” 200 m brasa distancē un 5. vieta 50 m brasā.

Visveiksmīgāk sacensībās startēja Iļja Kolesņikovs, kļūstot par čempionu 50 m uz muguras un 50 m brīvajā stilā (ar jaunu Latvijas rekordu C kategorijā – 24,27 sek.). 100 m distancē kompleksajā peldēšanā Iļja piekāpās tikai Pasaules čempionāta Budapeštā bronzas ieguvējam kategorijā “Masters”, līdz ar to izcīnot šajā disciplīnā čempionāta “sudrabu”.

Sacensību pirmās dienas noslēgumā notika kombinētā 4×50 m stafete, kurā Rēzeknes komanda ieguva 3. vietu, bet turnīra noslēgumā, otrās dienas beigās, rēzeknieši piedalījās stafetes peldēšanā 4×50 m brīvajā stilā un kļuva par Baltijas čempionāta “sudraba” laureātiem.

Gribam pateikties Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldes vadībai par atbalstu dalībai šajās sacensībās.

Informāciju sagatavoja Andrejs Hodjuks

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?