Trešdien, 21. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos trešajā sezonas spēlē „Erudīts – 2018”, kas bija veltīta Latvijā svinamajiem svētkiem vasarā.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi, lai padziļinātu vidusskolēnu zināšanas par Latvijas un Eiropas svinamajiem svētkiem, rosinātu skolēnus uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, kā arī veidotu skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, pieņemt kopīgus lēmumus.

Spēlē šoreiz tika pārstāvētas 10 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Par trešās spēles uzvarētājiem ar 23,5 punktiem kļuva Rēzeknes 5. vidusskola komanda. Konkursa 2. vietas ieguvēji ir Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas komanda ar 17 punktiem un trešo vietu ar 16 punktiem ieguva Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas komanda. Muzikālajā pauzē mēs visi izbaudījām Rēzeknes 3. vidusskolas deju pāra priekšnesumu. Vēlamies izteikt savu pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos un radošām atbildēm, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, konkursa “Erudīts-2018” komandai: ARPC jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai, ARPC jaunatnes lietu darbiniecei Danai Pavļukevičai un Ilzei Ontužānei, Erasmus + brīvprātīgajai  Aubrée Monteil no Francijas un Lourdes Pons no Spānijas, ARPC kolektīvam par atbalstu.

Tiekamies 23. martā 5. spēlē – Eiropa!

Informāciju sagatavoja ARPC jaunatnes lietu darbiniece Ilze Ontužāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?