27. un 28. februārī jau 13. reizi Latvijā norisināsies Notāru dienas. To laikā ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt notāra bezmaksas konsultāciju un iegūt atbildes uz sev interesējošiem juridiskiem jautājumiem. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta gan sabiedrības informēšanai par to, kā sevi pasargāt no krāpniekiem, gan arī tam, kā nekļūt par upuri iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Zvērinātu notāru pieredze rāda, ka mūsdienās noziegumu forma un saturs mainās. Ja pirms 10–15 gadiem itin droši varējām runāt par to, ka visbiežāk par krāpnieku upuriem kļūst seniori un vientuļi cilvēki, kuriem ar juridiskām shēmām izkrāpa īpašumus vai finanšu līdzekļus, tad šodien situācija ir kardināli mainījusies. Neviens vairs nav pasargāts un var kļūt par upuri, tādēļ katram no mums jābūt sevišķi uzmanīgam.

Šī gada Notāru dienas ir īpašas arī tāpēc, ka drīz tiks atklāts notāru digitālais portāls. “Par šo jauninājumu esam īpaši gandarīti. Turpmāk ikvienam notāra pakalpojumi būs pieejami arī attālināti, arī tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dažādu iemeslu dēļ atrodas ārpus Latvijas,” norāda Jānis Skrastiņš, Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs.

Notāru bezmaksas konsultācijas notiks 27. un 28. februārī no 10.00 līdz 16.00 notāru birojos klātienē. Rēzeknē Notāru dienās pieņems:

  • zvērināts notārs Romualds Laizāns (Atbrīvošanas alejā 88, tālr. 26596635 un 64625650);
  • zvērināts notārs Ļubova Pavlovska (N. Rancāna ielā 36, tālr. 64622642);
  • zvērināts notārs Sandra Romāne (Atbrīvošanas alejā 81, tālr. 29455621 un 64625451).

Uzdot jautājumus notāram varēs arī attālināti, izmantojot Skype (lietotājvārds: Notaru dienas). Papildu informāciju par “Notāru dienām 2018” un visiem Latvijas zvērinātajiem notāriem var atrast mājaslapā www.latvijasnotars.lv.

Informāciju sagatavoja Jolanta Leitāne, pašvaldības laikraksts “Rēzeknes Vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?