Svētdien, 25. februārī norisinājās distanču slēpošanas “Rēzekne-2018” pirmais posms starp šī sporta veida cienītājiem. Pasākumu organizēja Rēzeknes Sporta pārvalde un sporta organizācija “Sedna”.

Sacensības notika dažādās vecuma kategorijās gan vīriešiem, gan sievietēm. Vecākajam dalībniekam Staņislavam Valujevam bija jau 75, bet visjaunākajam Alenam Pavlovam – tikai 3 gadi. Pasākuma sākumā zināmas bažas radīja laikapstākļi – mīnus 15 grādi zem nulles tomēr ir -15, bet izrādījās, ka ne jau visus tādi laikapstākļi spēj apturēt! Tamdēļ pēc reģistrācijas un instruktāžas sportisti devās uz startu. Rezultātā visi dalībnieki tika galā ar piedāvāto distanci, un visi veiksmīgi finišēja. Visātrākā starp sievietēm izrādījās Elvita Kotāne, bet vīriešiem – Aleksejs Žuks un Žanis Pavlovskis, veterāniem – Gunārs Arbidāns un Juris Lovniks.

Nākamais posms distanču slēpošanā plānots svētdien, 11. martā plkst. 13.00 Ančupānos. Līdz ar to, ja kāds palaida garām vai nevarēja piedalīties šajā sportiskajā pasākumā, jums ir iespēja izmēģināt savus spēkus jau noslēguma posmā. Laipni lūdzam!

SB “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?