Brīnumi notiek ne tikai Jaungada naktī, bet arī ziemas beigās – februārī. Par negaidītu pārsteigumu Rēzeknes pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” un Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas bērniem kļuva divu Santa Klausu parādīšanās. Šos divus draugus uz sporta svētkiem, kas notika ar devīzi “Sporta bites dārziņā, gaida visus startiņā” un kuru organizēja PII “Bitīte”, navigators atveda 23. februārī. Šis sportiskais pasākums jau ir kļuvis par labu tradīciju, kas apvieno bērnus, vecākus, pedagogus, pirmsskolas izglītības iestāžu administrāciju, sponsorus, pieaugušos, kas labprāt pieņem ielūgumu piedalīties svētkos un iepriecināt bērnus.

Bērni kopā ar Santa Klausiem (skolotājas S.Bučeniece un A.Galaja) ne tikai piedalījās sacensībās, bet arī izmēģināja savus spēkus dažādos ziemas sporta veidos. Bez uzmanības nepalika arī komandu līdzjutēji. Viņiem arī bija iespēja piedalīties un nopelnīt savām komandām papildus punktus. Komandu dalībnieki ne tikai sacentās un rādīja savus sveiciena priekšnesumus, bet arī spēlējās ar Santa Klausiem, dejoja un jokojās. Zālē valdīja labvēlīga un jautra, lai arī piepildīta ar sporta sacensību garu, atmosfēra. Paldies vecākiem par atbalstu un dalību sporta svētkos. Šo jautro pasākumu organizēja sporta skolotājas I.Golovinska un A.Galaja.

Visiem klātesošajiem bija iespēja paskatīties sporta kluba “Atma” vingrotājas Valeriānas Golovinskas priekšnesumu.

Sacensības tiesāja kompetenta žūrija: Saeimas deputāts Ivans Ribakovs, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un sociālajos jautājumos Lidija Ostapceva, Rēzeknes pilsētas domes deputāts Jānis Krišāns, Rēzeknes pilsētas domes deputāts un Rēzeknes 2. vidusskolas direktors Igors Sergejevs, Izglītības pārvaldes pirmsskolas iestāžu speciāliste Natālija Ančupāne, Izglītības pārvaldes sporta metodiķe Tatjana Tokareva. Mūsu viesi ne vien tiesāja sacensības, mēs dzirdējām no viņiem daudz siltus un labus vārdus, kā arī saņēmām brīnišķīgas un mums vajadzīgas dāvanas.

Katra komanda sastāvēja no sešiem bērniem un četriem pieaugušajiem. Parādīt savas prasmes jautrajās stafetēs vajadzēja katram – gan komandas locekļiem, gan līdzjutējiem. Lai sporta sacensības padarītu vēl interesantākas, abas pirmsskolas izglītības iestādes sagatavoja nelielas muzikāli izklaidējošas programmas, bet PII “Bitīte” vadītāja V.Kaļiņina visām komandām un dalībniekiem uzdāvināja galda sporta spēles un dāvanas. Paldies visiem!

Gan bērni, gan pieaugušie bija apmierināti ar sporta svētkiem, jo zaudētāju nebija. Uzvarēja draudzība!

PII “Bitīte” metodiķe Anna Krukovska

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?