Sestdien, 3. martā, plkst. 11.00 “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā www.bilesuparadize.lv sāksies biļešu tirdzniecība uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Rēzeknē biļetes varēs iegādāties Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā-kasē, kam šajā dienā būs pagarināts darba laiks.

XVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Biļetes uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem sāks tirgot 3. martā plkst. 11.00. Biļešu tirdzniecība notiks SIA “Biļešu Paradīze” vairāk nekā 50 tirdzniecības vietās visā Latvijā un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv visā pasaulē. Vienā pirkuma reizē biļešu kasēs viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes uz katru Dziesmu un deju svētku pasākumu (piem., ja pircējs vēlas iegādāties biļetes uz 3 pasākumiem, tad maksimālais iegādājamo biļešu skaits – 12 biļetes). Vienā pirkuma reizē interneta veikalā www.bilesuparadize.lv varēs iegādāties 8 biļetes, bet ne vairāk kā 4 biļetes uz vienu pasākumu. Bērni līdz 7 gadu vecumam, ja viņiem nebūs nepieciešama atsevišķa sēdvieta, pasākumus varēs apmeklēt bez maksas. Arī visiem Svētku dalībniekiem, uzrādot dalībnieka karti, būs iespēja bez maksas vērot Noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē.

Rēzeknē klātienē biļetes varēs nopirkt Latgales vēstniecības GORS Informācijas centrā-kasē, kura darba laiks 3. martā ir pagarināts no 11.00 līdz 18.00 (pārtraukums no 15.00 līdz 15.30). Koncertzāles ēka būs atvērta no plkst. 10.00.

Plašāka informācija par svētkiem un biļešu tirdzniecību pieejama oficiālajā Dziesmu un deju svētku mājaslapā: https://dziesmusvetki.lv/.

Informāciju sagatavoja Edīte Husare, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?