Trešdien, 7. martā plkst. 18.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) aicinām uz Sieviešu dienai veltītu svētku koncertu un konkursa “Gada sieviete Rēzeknē 2017” apbalvošanu! Šogad konkursam pieteiktas 7 nominantes.

Tradicionāli, sagaidot Starptautisko sieviešu dienu, biedrība “Uzņēmīgo sieviešu klubs SENTIO” organizē konkursu “Gada sieviete Rēzeknē”. Konkursa mērķis ir iepazīstināt Rēzeknes iedzīvotājus ar pilsētā dzīvojošām daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām ir aktīva dzīves pozīcija un kuras pēdējā gada laikā veikušas kaut ko sabiedriski nozīmīgu – kļuvušas par uzņēmējām vai nesavtīgi organizējušas labdarības un  kultūras pasākumus, turpina kopt un uzturēt dzimtas tradīcijas, lai ģimenē valdītu savstarpēja cieņa, mīlestība un sirsnība, vai veic ieguldījumu jaunās paaudzes izglītošanā un audzināšanā. Drīz uzzināsi, kura no 7 nominantēm iegūs šī gada titulu.

Pasākumu kuplinās dizaineres Velgas Krukovskas zīmola “VelgaCode” modes skate “Tērpi ar stāstu”. “VelgaCode” rada unikālus apģērbus un aksesuārus vienā eksemplārā, pielietojot otrreizēji izmantojamus materiālus, samazinot kaitējumu videi, ko rada jaunu apģērbu ražošana.

Jau vairākus gadus pēc kārtas muzikāli sievietes sveic Rēzeknes vīru koris “Graidi” (diriģents Jānis Mežinskis), slavinot dziesmās sievietes skaistumu un maigumu.

Konkursa noslēgums notiek sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”. Svētku koncertu šogad atbalsta un sievietes ar ziediem iepriecina uzņēmums ”Latgales ziedi”.

Lai ikvienai skaisti svētki!

Ieeja koncertā – brīva.

Sīkāka informācija – Jeļena Kovaļeviča, biedrības “Uzņēmīgo sieviešu klubs SENTIO” valdes locekle, tālr. 29262975

Informāciju sagatavoja Maija Upeniece, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” reklāmas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?