Sestdien, 24. februārī Limbažos norisinājās ikgadējais cīņas mākslu turnīrs “Vidzeme Open – 2018”, kurā pulcējās cīņas mākslu pārstāvji no visas Latvijas. Rēzekni šajās sacensībās pārstāvēja sporta organizācijas “Sedna” cīkstoņi.

Turnīrs notika divos posmos: vispirms atlases cīņas, pēc tam fināla cīņas, MMA (jauktā cīņas māksla) cīņas un programmas noslēgumā cīņa par jostu supersmagajā svara kategorijā boksā. Mūsu cīkstoņi bija pieteikti sekojošās disciplīnās: 3 kikboksā, 6 boksā un 3 MMA. Turklāt komandas sastāvā bija divi mūsu sekundanti-čempioni – Dairis Adejanovs (bokss, kikbokss) un Edgars Samoilovs (kendo, MMA), kā arī starptautiskas kategorijas tiesnesis Oļegs Pavlovs.

Atlases sacensības mēs izturējām bez zaudējumiem, tāpēc visi mūsu sportisti nokļuva finālos. Dramatisma un intrigas pilno, skatāmo cīņu rezultātā visi mūsu sportisti – Vladislavs Bikovs (kikbokss), Diniss Perehoževs (bokss), Artjoms Maļinovskis (bokss), Kristers Zelčs (bokss), Vitālijs Kuziks (bokss), Aleksandrs Smirnovs (bokss), Ričards Dukulis (kikbokss), Ervīns Malahovskis (bokss un kikbokss), Vasīlijs Popovs (MMA) un Toms Rimšs (MMA) – izņemot tikai Jāni Buli (MMA), uzvarēja un izcīnīja zeltu! Īpaši vēlētos atzīmēt Ervīnu Malahovski, kurš sīvās cīņās ieguva zeltu gan boksā, gan kikboksā, kā arī mūsu MMA cīkstoni Tomasu Rimšu (nopelnu sarakstā jau 4:0), kuram nācās izlikties uz visiem 100%, lai pēdējās sekundēs uzvarētu savu daudz pieredzējušāko un smagāko (par 9 kg) pretinieku no Rīgas ar žņaugšanas paņēmienu… Malači!

Gribētu īpaši pateikties Rēzeknes pilsētas domei un Mihailam Bartaševičam par palīdzību brauciena organizēšanā uz šīm sacensībām. Paldies!

SB “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?