Svētdien, 11. martā sporta organizācija “Sedna” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi rīkoja noslēdzošo 2017./2018. gada sezonas distanču slēpošanas posmu “Rēzeknes Slēpes – 2018”.

Visi dalībnieki saprata, ka šī visticamāk ir pēdējā iespēja paslēpot šajā sezona. Arī pārējie apstākļi šim pasākumam bija labvēlīgi: laiks bija brīnišķīgs, trase – sagatavota, slēpošanas dalībnieki – visdažādākie, skatītāji gaida, daudzie foto un video reportieri filmē. Ko gan vēl vajag? Pēc reģistrācijas plkst. 12.00 no plkst. 13.00 sākās starti. Visi centās, kā vien varēja, un rādīja, ko spēja. Rezultātā 4 km distancē sievietēm labākās bija Dagnija Kotāne un Vita Avišāne. Starp jaunākajiem izcēlās Raivo Āboliņš. Vīriešiem savās kategorijās uzvaru svinēja Jānis Circens (labākais laiks slidsolī), Marks Žukovs, Oļegs Pavlovs (labākais laiks klasiskajā solī), Gunārs Pleikšnis, Ēriks Ribakovs un Staņislavs Valujevs, kuram ir 75 gadi un kurš kopš 2013. gada nav izlaidis nevienas no mūsu rīkotajām sacensībām!

Rezultātā varam droši konstatēt, ka slēpošanas svētki izdevās un visi uzlādējās ar labu un pozitīvu enerģijas lādiņu līdz nākamajai sezonai. Paldies arī visiem, kas bija ar mums – palīdzēja, filmēja, juta līdzi, piedalījās. Līdz nākamajai reizei slēpošanas trasēs!

Sb “Sedna” vadītājs Oļegs Pavlovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?