Līdzās bagātīgai kultūras programmai visa 2018. gada garumā, svinot un atzīmējot valsts apaļo jubileju, arī Latvijā lielākais skriešanas seriāls “Bigbank Skrien Latvija” aktīva dzīvesveida cienītājiem piedāvās pavisam īpašā veidā sagādāt sev svētkus un neaizmirstamas emocijas astoņu skrējienu ietvaros.

Šogad  Rēzekne savu skrējienu sagaida 27. maijā. Starti paredzēti jau no plkst. 9.00 līdz pat 15.00, kad pulcināsim visus skrējienam Latvijai.

Bez jau profesionāliem pusmaratona (21,097 km), 10 km, 5 km, bērnu un skrējiena cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, organizatori ir padomājuši par jaunumiem Rēzeknē: mazuļu rāpošanas sacensības un skrējiens visiem – „Mans skrējiens Latvijai”

Sporta klubs “Magnen”, kā katru gadu, sagatavošanas nolūkos, divu mēnešu laikā ceturtdienās aicina uz Rēzeknes pilsētas Festivāla parku plkst. 18.00 uz kopējiem treniņiem sākot ar 5. aprīli, kuru laikā arī būs iespējams saņemt papildus informāciju par mūsu pilsētas lielāko masu sporta pasākumu.

Treniņi tiek organizēti skriešanas speciālistu un organizatoru pavadībā.

Jauna distance – “Mans skrējiens Latvijai”

Akcija “Mans skrējiens Latvijai”, organizēta sadarbībā ar Latvijas Sporta Federāciju padomi, notiks visās skriešanas seriāla posmu pilsētās. Tā būs jauna, unikāla un nebijusi distance, apmēram divu kilometru garumā, kuru veikt aicināta ikviena ģimene, kā arī individuāli skrējēji. Trase un starta laiks būs atšķirīgi no pārējām sacensību distancēm un tiks veidota īpaši patriotiskās noskaņās. Tādējādi ikvienam skriešanas seriāla dalībniekam būs iespēja izbaudīt valsts simtgades svinību atmosfēru un veikt kā savu izvēlēto sacensību distanci, tā arī akcijas skrējienu. Lai skrējienu padarītu vēl emocionālāku, dalībnieki aicināti tajā piedalīties, izvēloties ekipējumu mūsu valsts spēka krāsās – baltā un karmīnsarkanā. Organizatori arī piedāvās pasākuma norises vietā iegādāties specializētos T-kreklus un veikt to apdruku katra konkrētā posma laikā. Par īpašiem pārsteigumiem būs parūpējušās visas pilsētas, taču pagaidām, saglabājot intrigu, tos neatklāj.

Reģistrācijas maksa akcijas skrējienam – 3 eiro, bet tiem, kas jau reģistrējušies kādai citai sacensību distancei – 1 eiro.

Aicinām vienoties ģimenes, kolektīvus, organizācijas komandās ar iespēju prezentēt sevi, būt saliedētam ne vien darbā, bet arī trasē.

Mazuļu rāpošanas sacensības

Aicinām piedalīties visus tos, kas vēl neprot skriet un vēl neceļas kājās, bet vēlēšanās ir. Mēs jau esam uzvarētāji, ka atnākam un esam šī pasākuma dalībnieki.

Īpašas medaļas pamatdistancēs visos posmos

Tāpat kā līdz šim, kā apliecinājumu par paveikto, skriešanas seriāla dalībnieki pēc katra šķērsotā finiša saņems piemiņas medaļu. Taču šogad tās būs īsts mākslas darbs – medaļu dizainu izstrādājis un realizējis Latvijas Mākslas akadēmijas maģistra students un pieredzes bagāts mākslinieks Kristaps Andersons. Šī gada “Bigbank Skrien” medaļu dizains būs katrai pilsētai unikāls un to mākslinieciskais vēstījums atgādinās par katras vietas pamatvērtībām.

Aktuālā informācija, jaunumi un reģistrācija skrējieniem – www.bigbankskrienlatvija.lv

Rēzeknes Pusmaratona organizatori – sporta klubs “Magnen”, t. 29473484 – Edgars; e-pasts: skmagnen@inbox.lv

Informāciju sagatavoja Sintija Melne, “Bigbank Skrien Latvija” komunikācijas speciāliste

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?