Sestdien, 3. martā Rīgas sporta manēžā norisinājās Latvijas Valsts Simtgades un Latvijas Sporta Veterānu savienības 55. sporta spēles vieglatlētikā telpās. Turp devās arī Rēzeknes sporta veterāni vieglatlēti, lai cīnītos par godalgām savās disciplīnās un vecuma grupās.

Trīs zelta godalgas izcīnīja Mārīte Kozlovska, kura finišēja pirmā gan 200 m, gan 800 m, gan 1 jūdzes skrējienā. Trīs godalgas Aigaram Skrebeļam, kurš zelta godalgu izcīnīja tāllēkšanā, bet divas sudraba godalgas – 60 m skrējienā un augstlēkšanā. Ar divām sudraba medaļām mājās atgriezās Elita Zaščerinska – trīssoļāllēkšanā un augstlēkšanā. Divas bronzas godalgas Aleksandra Lisova kontā – trīssoļlēkšanā un 1 jūdzes skrējienā, bet ceturtā vieta 800 m skrējienā. Vēl ceturtās vietas izcīnīja Jurijs Jemeļjanovs lodes grūšanā, Valentīna Balševica – 200 m skrējienā, Diāna Ķirsone – 60 m skrējienā, Valentīna Svilāne-Dūda – lodes grūšanā.