Trīs dienas, no 23. līdz 25. martam Viļņā (Lietuva) norisinājās Eiropas Jaunatnes basketbola līgas čempionāta trešā sabraukuma spēles U-15 vecuma grupas 1. divīzijā. Čempionātā 1. divīzijā piedalās 16 komandas no Baltkrievijas, Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas.

Komandas ir sadalītas četrās grupās, un katra komanda aizvadīs spēles trīs sabraukumos, katrā sabraukumā pa piecām spēlēm. Superfināla spēles tiks izspēlētas 2018. gada 19. – 22. aprīlī Rīgā.

Rēzeknes SK “Ezerzeme” U-15 vecuma grupas komanda trenera Alekseja Grehova vadībā Viļņā spēlēja ar “C” un “D” grupu komandām, bet “A”  un “B” grupu komandas 3. sabraukuma spēles izspēlēs Viļņā 30. aprīlī – 1. maijā.

Spēļu rezultāti:

  • D2 – SKM-Warranty Expert – C1 – BC Ezerzeme – 70:39 (16:11; 13:6; 20:12; 21:10) Rēzekniešu statistika: Rihards Teirumnieks – 9 gūti punkti (3 izcīnītas bumbas; 2 rezultatīvas piespēles), Kristaps Arbidāns – 6 (3; 1), Renārs Saukāns – 5 (6; 1), Gatis Dembovskis – 5 (2; 3), Dāvis Ralfs Stivriņš – 4 (2; 0), Kārlis Kristiāns Dundurs – 4 (3; 1), Raitis Madžuls – 2 (4; 2), Armands Gailišs – 2 (1; 0), Emīls Bogdanovs – 1 (5; 0), Deinis Savickis – 1 (1; 1),
  • C1 – BC Ezerzeme – D4 – BS Klaipeda-Authentic Cars – 32:67 (4:19; 12:18; 4:13; 12:17) (K. Arbidāns – 9 (6; 1), A. Gailišs – 7 (2; 0), R. Saukāns – 6 (2; 0), R. Teirumnieks – 4 (4; 2), D. Savickis – 3 (1; 1), K. K. Dundurs – 2 (2; 3), G. Dembovskis – 0 (3; 0), R. Madžuls – 0 (3; 1), E. Bogdanovs – 0 (3; 0)),
  • D3 – BC Gloria – C1 – BC Ezerzeme – 34:48 (8:19; 11:10; 6:10; 9:9) (K. Arbidāns – 19 (12; 1), R. Saukāns – 9 (3; 0), R. Teirumnieks – 9 (2; 7), G. Dembovskis – 5 (3; 0), D. R. Stivriņš – 4 (4; 0), E. Bogdanovs – 2 (2; 0), K. K. Dundurs – 0 (1; 1), R. Madžuls – 0 (2; 0)),
  • C1 – BC Ezerzeme – D1 – RGUOR – 44:41 (11:12; 7:6; 19:19; 7:4) (R. Teirumnieks – 12 (1; 3), K. Arbidāns – 10 (5; 2), R. Saukāns – 7 (7; 0), K. K. Dundurs – 6 (3; 0), G. Dembovskis – 4 (2; 2), E. Bogdanovs – 3 (4; 0), D. R. Stivriņš – 2 (2; 0), R. Madžuls – 0 (1; 1)),
  • C1 – BC Ezerzeme – C2 – SKM-Vichy – 60:44 (10:15; 10:10; 20:11; 20:8) (R. Teirumnieks – 21 (4; 1), K. Arbidāns – 12 (20; 4), G. Dembovskis – 9 (2; 2), K. K. Dundurs – 8 (1; 1), E. Bogdanovs – 4 (5; 0), R. Saukāns – 4 (2; 3), R. Madžuls – 2 (0; 1), D. R. Stivriņš – 0 (1; 2)).

Pārējo spēļu rezultāti:

23.03.2018.
D4 – BS Klaipeda-Authentic Cars66-54C3 – BS Admiralteiskaya
D1 – RGUOR57-40C2 – SKM-Vichy
D3 – BC Gloria52-56C4 – BS Adazi
C3 – BS Admiralteiskaya50-81D2 – SKM-Warranty Expert
C2 – SKM-Vichy45-49D3 – BC Gloria
C4 – BS Adazi33-60D1 – RGUOR
24.03.2018.
D1 – RGUOR60-50C3 – BS Admiralteiskaya
D4 – BS Klaipeda-Authentic Cars59-44C2 – SKM-Vichy
D2 – SKM-Warranty Expert79-30C4 – BS Adazi
C3 – BS Admiralteiskaya38-62D3 – BC Gloria
C4 – BS Adazi52-68D4 – BS Klaipeda-Authentic Cars
C2 – SKM-Vichy50-41D2 – SKM-Warranty Expert
25.03.2018.
D4 – BS Klaipeda-Authentic Cars60-46D3 – BC Gloria
C3 – BS Admiralteiskaya52-48C4 – BS Adazi
D2 – SKM-Warranty Expert64-43D1 – RGUOR

Viļņas sabraukuma komandu (“C” un “D” grupas) turnīra tabula pēc 3. sabraukuma:

VietaKomandaSpēlesUzvarasZaudējumiPunktiGūtie/ zaud. punkti+/-
1.D4 – BS Klaipeda-Authentic Cars1515030908/ 669+239
2.D2 – SKM-Warranty Expert1512327991/ 718+273
3.C1 – BC Ezerzeme1510525761/ 722+39
4.C2 – SKM-Vichy158723714/ 706+8
5.D1 – RGUOR157822726/ 741-15
6.D3 – BC Gloria156921687/ 748-61
7.C4 – BS Adazi1551020737/ 899-162
8.C3 – BS Admiralteiskaya1511416641/ 944-303

 

Visu spēļu rezultāti apskatāmi interneta vietnē: http://www.eybl.lv/new/b_u15_d1_results.php

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?