Saskaņā ar „Latvijas Republikas Valsts robežsardzes un Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas kopīgo pasākumu plānu 2018.gadam”, no 20. līdz 22. martam Baltkrievijas Republikas Robežapsardzības dienesta institūtā norisinājās kopējās nodarbības robežapsardzības personāla sagatavošanai.

Nodarbībās piedalījās Valsts robežsardzes koledžas Robežsardzes un imigrācijas dienestu priekšmetu katedras lektors pulkvežleitnants Arvīds Prikulis un virsleitnants Eduards Agafonovs, kā arī starptautiskā partnera – Robežapsardzības dienesta institūta priekšnieks pulkvedis Sergejs Žilinskis, priekšnieka pirmais vietnieks pulkvedis Oļegs Mašarovs un priekšnieka palīgs Starptautiskās sadarbības jautājumos – pulkvežleitnants Vadims Serebrjakovs.

Vizītes laikā Baltkrievijas Republikas pārstāvji prezentēja Robežapsardzības dienesta institūta darbību: iepazīstināja ar uzdevumiem, struktūru, studiju un mācību procesa organizāciju. Darba gaitā tika apskatīta institūta materiāli tehniskā bāze, mācību administratīvais korpuss, auditorijas, kā arī notika informācijas apmaiņa par aktualitātēm dienestu un izglītības iestāžu darbībā. Tika novadītas nodarbības institūta amatpersonām – robežsargu 2.kursa kursantiem par tēmām:

  1. Valsts robežsardzes struktūra un uzdevumi;
  2. Robežpārbaužu organizēšana autoceļu robežšķērsošanas vietās.

Šāda veida sadarbība ir ļoti noderīga, jo pieredzes un informācijas apmaiņa veicina robežsargu apmācību procesa pilnveidošanu un robežas apsardzības stiprināšanu.

Informāciju sagatavoja Valentīna Terehova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?