20. un 21. martā Rēzeknes pilsētas domes un Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (RSEZ) speciālisti piedalījās izstādē-konferencē “Investment Management Exhibition 2018” Frankfurtē pie Mainas (Vācija).

Starptautiska mēroga pasākums norisinājās trešo reizi, taču šogad rēzekniešiem bija iespēja prezentēt citu valstu pārstāvjiem realizējamos un plānotos investīciju projektus, pastāstīt par RSEZ priekšrocībām un potenciālu. Rēzeknes dalību izstādē atbalstīja Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektā “Starptautiskas konkurētspējas veicināšana” (Nr. 3.2.1.2/16/I/001).

Bez šaubām, Rēzekne pēdējos gados piedzīvoja vērā ņemamas pozitīvas pārmaiņas, kļuva par sakoptu un modernu pilsētu, ko jau paspējuši novērtēt gan paši iedzīvotāji, gan pilsētas viesi. Darbs šajā virzienā neapstājas, taču prioritāte šajā plānošanas periodā ir infrastruktūras izveide rūpniecības vajadzībām, tā dēvētās investīciju platformas sagatavošana RSEZ teritorijā.

Šajā kontekstā ārvalstu uzņēmējiem, investoriem, citiem publiskā sektora pārstāvjiem tika sniegta informācija par ražošanas kompleksu būvniecību Viļakas ielā 1 un Atbrīvošanas alejā 155, inženiertehnisko komunikāciju pievadi industriālajām platībām Maskavas un Varoņu ielā, kā arī par SPA viesnīcas kompleksa celtniecību Kovšu ezera krastā.

Pasākumu gaitā izdevās nodibināt kontaktus un apspriest potenciālu sadarbību ar partneriem no Bavārijas, Austrijas, Bosnijas un Hercegovinas, Horvātijas, Krievijas utt. Mūsu speciālisti uzskata, ka kontaktu un sakaru nostiprināšanai būtu lietderīgi organizēt iespējamiem partneriem vizīti uz Rēzekni, lai tie klātienē varētu iepazīties ar piedāvātajām iespējām un priekšrocībām.

Svarīgi piebilst, ka dalība šajā pasākumā deva iespēju pārliecinoši prezentēt Rēzeknes investīciju potenciālu starptautiskā kontekstā.

Informāciju sagatavoja Jekaterina Smolicka, pašvaldības laikraksts “Rēzeknes Vēstnesis”

Rēzeknes pilsētas dome ir noslēgusi 07.11.2017 līgumu Nr.SKV-L-2017/546 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?