Atsaucoties uz pasažieru lūgumu, SIA “Rēzeknes satiksme” maršruts Nr. 8 “Centrs – Blaumaņa iela – Lauku iela” ir pagarināts līdz Strēlnieku ielai.

Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes vecākā komercdarbības speciāliste Ilona Opincāne, autobusi maršrutā Nr. 8 “Centrs – Blaumaņa iela – Lauku iela” izbrauks no Lauku ielas plkst. 7.00, 9.06, 10.59, 15.15, 18.00 un plkst. 19.11. Lai apmierinātu pasažieru vēlmes, maršruta kustības saraksta izmaiņas būs minimālas. Tabulā attēlots iespējamais kustības saraksts pēc maršruta izmaiņām no Lauku ielas līdz Ļermontova ielai caur Strēlnieku ielu.

Pieturas nosaukums Atiešanas laiks
Lauku iela 07.00 09.06 10.59 15.15 18.00 19.11
Kūdras iela uc 07.01 09.07 11.00 15.16 18.01 19.12
Līkā iela uc 07.02 09.08 11.01 15.17 18.02 19.13
Kaunatas iela uc 07.03 09.09 11.02 15.18 18.03 19.14
Zavoloka iela 07.04 09.10 11.03 15.19 18.04 19.15
Strēlnieku iela 07.06 09.12 11.05 15.21 18.06 19.17
Nākotnes iela 07.08 09.14 11.07 15.23 18.08 19.19
Ļermontova iela 07.10 09.16 11.09 15.25 18.10 19.21

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?