No 26. līdz 29.martam Valsts robežsardzes koledžas Kinoloģijas dienesta Kinoloģijas centrā notika četru dienu ilgs apmācību seminārs Baltkrievijas Republikas Robežapsardzības komitejas kinologiem. Seminārs tika organizēts projekta ICMPD/2018/MPF/240-002 „Robežuzraudzības kvalitātes uzlabošana, veicinot sadarbību” ietvaros. Projektu īsteno Valsts robežsardze, projektu līdzfinansē Starptautiskais migrācijas politikas attīstības centrs (ICMPD). Seminārā piedalījās seši Baltkrievijas Republikas Robežapsardzības komitejas pārstāvji ar saviem dienesta suņiem.

Semināra laikā Baltkrievijas kinologi, praktiski strādājot ar dienesta suņiem, apguva jaunas darba metodes, kas balstās uz kinologa un suņa savstarpējo pozitīvo sadarbību, suņa apmācībā izmantojot spēles elementus. Baltkrievijas kinologi atzina, ka semināra laikā viņiem bija lieliska iespēja tuvāk iepazīt Eiropas Savienības dalībvalstīs izmantojamās dienesta suņu apmācību metodes, kas pārsvarā balstītas uz kinologa un dienesta suņa pozitīvu sadarbību, dienesta suņa dabīgo īpašību plašu izmantošanu.

Semināra izskaņā visi dalībnieki saņēma sertifikātus par dalību projekta seminārā „Apmācības kinologiem ar dienesta suņiem”.

Projektu finansē Eiropas Savienība. Šī publikācija ir veidota ar Starptautiskās migrācijas politikas attīstības centra atbalstu.

Informāciju sagatavoja Uldis Barkāns, VRK Kinoloģijas dienesta priekšnieks

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?