Svētdien, 25. martā Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā norisinājās finālspēles Latvijas Jaunatnes telpu futbola čempionātā 2005. gadā dzimušajiem zēniem. Visas sezonas garumā veiksmīgi spēlēja Rēzeknes jaunie futbolisti komandā SK Amber/ Rēzeknes BJSS trenera Guntara Silagaiļa vadībā.

Pirmā posma spēlēs 10. decembrī Rēzeknē izcīnīja pirmo vietu, otrā posma spēlēs 28. decembrī Ādažos – otro vietu, ceturtā posma spēlēs 17. februārī Inčukalnā – otro vietu, piektajā posmā 11. martā Salaspilī – arī otro vietu. Kopvērtējumā pēc piektā posma spēlēm astoņu komandu konkurencē rēzeknieši ar 17 punktiem izcīnīja trešo vietu un kvalificējās finālspēlēm.

Pusfināla spēlē pret SK Kengaroos/ TFK Salaspils tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 5:2. Finālspēlē par 1. vietu rēzekniešu pretinieki bija čempionāta līderi TFS Nikars jaunie futbolisti, kuri vienā no trim savstarpējām spēlēm bija uzvarēti. Finālspēle bija otrā spēle, kurā SK Amber/ Rēzeknes BJSS izcīnīja uzvaru un šoreiz ar 3:1 un tādējādi kļuva par pirmajiem Latvijas čempioniem telpu futbolā savā vecuma grupā. Spēlē par trešo vietu SK Kengaroos/ TFK Salaspils ar 4:3 uzvarēja FC Nikers no Kuldīgas.

Par čempionāta labāko vārtu guvēju tika nominēts rēzeknietis Lukass Makevičs. Apsveicam!

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?