Ceturtdien, 12. aprīlī tika parakstīts būvdarbu līgums ar SIA “Ceļi un tilti” par Ludzas ielas pārbūves darbiem Rēzeknē. Šobrīd tiek kārtota dokumentācija būvdarbu uzsākšanai un tiek izstrādātas satiksmes organizācijas shēmas, par informācija tiks sniegta vēlāk. Kā pastāstīja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes vecākais projektu vadītājs Imants Mekša, būvdarbus plānots uzsākt jūnijā.

Būvprojekta ietvaros Ludzas ielā ir paredzēts nomainīt apgaismojuma sistēmu, uzstādot jaunus apgaismojuma balstus, esošie gaismas ķermeņi tiks saglabāti. Tiks ierīkota arī lietus kanalizācijas sistēma ar smilts un naftas produktu filtra aku. Ielas braucamā daļa būs 7 metrus plata – 3,5 m katra josla. Līdz ar to gājēju trotuāri kļūs platāki un ērtāki gājējiem. Lai novērstu patvaļīgu transportlīdzekļu novietošanu ielas brauktuves zonā, blakus esošajai auto remontdarbnīcai Ludzas ielā paralēli brauktuvei plānots izbūvēt 6 stāvvietas. Līguma summa ir 631 976,98 eiro (bez PVN).

Būvdarbi tiks īstenoti Latgales ielas pārbūves projekta “Latgales ielas posma no Daugavpils ielas līdz Kr.Barona ielai un Ludzas ielas infrastruktūras pārbūve, uzlabojot Rēzeknes pilsētas satiksmes funkcionalitāti un nodrošinot teritorijas uzņēmējdarbības attīstībai” Nr. 6.1.4.2/17/I/001 ietvaros.

Ludzas ielas pārbūves termiņš ir 10 mēneši, neieskaitot tehnoloģiskos pārtraukumus. Būvuzraudzību nodrošina SIA “Baltline Globe” atbildīgais būvuzraugs Jurijs Gruduls, autoruzraudzību – SIA “KEM” atbildīgais autoruzraugs Mārtiņš Kiščenko.

7 Comments
 1. Roberts 4 gadiem atpakaļ

  Labdien.
  Labi,ka tiek īstenoti remonti. Bet kā tiks organizēta satiksme?
  Caur Liepu ielu,Miera?Smilšu?

  • Author
   rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Labdien, tiklīdz būs izstrādātas satiksmes organizācijas shēmas, mēs tās publicēsim. Sekojiet informācijai!

 2. Roberts 4 gadiem atpakaļ

  Labdien.
  Būvdarbi Ludzas ielā plānoti no 7.maija.
  Vai tomēr drīkst uzzināt kā tiks organizēta satiksme???!!!

  • Author
   rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Labdien, meklējot iespējamo risinājumu satiksmes organizācijai, tika pieņemts lēmums vispirms izbūvēt komunikācijas Latgales, Ludzas un Kr. Barona ielu krustojumā un tikai pēc tam slēgt satiksmi Ludzas ielā. Provizoriski tas varētu notikt jūnija sākumā.

 3. Roberts 4 gadiem atpakaļ

  Paldies par informāciju. Tikai ar to jāpadalās arī plašākai publikai

 4. Roberts 4 gadiem atpakaļ

  Labdien
  Kādā stadijā ir remonti Ludzas un Latgales ielās?
  Kad tās tiks atvērtas satiksmei?

  • rezekne.lv 4 gadiem atpakaļ

   Latgales iela tiks atvērta satiksmes kustībai septembra vidū, Ludzas iela oktobrī. Darbu gaitā rodas vairāki sarežģījumi, tomēr darbi tiek veikti pieturoties pie plāna.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?