Iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem, ir atsākti Bērnu sociālo pakalpojumu centra ēkas (Viļānu ielā 10) fasādes siltināšanas būvdarbi. Plānots, ka jau jūnija beigās ēka pilnībā iegūs jaunu tēlu – tā kļūs ne vien pievilcīgāka (to plānots nokrāsot smilšu dzeltenā krāsā), bet arī siltāka, energoefektīvāka, un līdz ar to arī ērtāka tās iemītniekiem.

Projektā “Bērnu sociālo pakalpojumu centra ēkas Viļānu ielā 10, Rēzeknē, energoefektivitātes paaugstināšana” (identifikācijas Nr.4.2.2.0/17/I/010) ietvaros būvdarbus veic Pilnsabiedrība „Latgales Būve”.

Projekta mērķis: samazināt primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un pašvaldību izdevumu samazināšanos par siltumapgādi, veicot ieguldījumus Bērnu sociālo pakalpojumu centra ēkā Viļānu ielā 10, Rēzeknē, atbilstoši pašvaldības attīstības programmā noteiktajām prioritātēm.

Kopējās projekta izmaksas: 213 892,06 eiro, no tām ERAF finansējums – 178 517,05 eiro.

Projekts tiek īstenots 4.2.2.specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” pirmā atlases kārtas “Energoefektivitātes paaugstināšana un atjaunojamo energoresursu izmantošana nacionālas nozīmes attīstības centru pašvaldībās” ietvaros.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?