Pirmdien, 16. aprīlī, Rēzeknē viesojās Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniece Latvijā Hanana Al Alīli ar delegāciju, lai iepazītos ar pilsētu un tiktos ar pašvaldības vadību.

Vizītes sākumā tika organizēta oficiālā tikšanās Rēzeknes pilsētas domē, kuras laikā vēstniece tika iepazīstināta ar Rēzeknes pilsētas ekonomiskās attīstības tendencēm, pašvaldības plānotajiem projektiem, pilsētas attīstības, tūrisma un investīciju iespējām, kā arī Rēzeknes Speciālās Ekonomiskās zonas (RSEZ) un uzņēmējdarbības aktualitātēm. Tāpat tika apmeklēti uzņēmumi “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA. Vēstniece interesējās par pilsētas uzņēmumu eksporta tirgiem, kā arī par Speciālās ekonomiskās zonas noteikumiem. Vizītes noslēgumā delegācija viesojās Latgales vēstniecībā GORS, kā arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, kur tika apspriestas sadarbības iespējas studentu apmaiņas procesos un zinātniskajā sadarbībā.

Šī bija vēstnieces pirmā reģionālā vizīte Rēzeknē. Kopā ar vēstnieci Rēzekni apmeklēja arī AAE vēstniecības politiskā padomniece Sintija Lejniece, AAE vēstniecības mediju pētnieks Kārlis Ralfs Lapiņš, AAE vēstniecības sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieks Valids Ibrahims un ekonomiskais referents Jānis Atslens.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas domes Ārējo sakaru nodaļas pārrobežu projektu vadītāja Inese Rimšāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?