Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Olimpiskais centrs “Rēzekne”” (OCR) 2017. gadā turpināja attīstīt infrastruktūru, kā arī jau uzņēmuma īpašumā esošajos objektos gada laikā norisinājās augsta līmeņa sporta sacensības un pasākumi.

OCR otrās kārtas realizācijas rezultātā 2017. gada maijā tika atklāts āra peldbaseina komplekss, kurā ietverti seši 25 metrus gari ūdens celiņi, bērnu peldbaseins, kā arī divas burbuļvannas, atpūtas zona un skatītāju vietas. Āra peldbaseina maksas pakalpojumus pirmajā gadā jau paspējuši izmantot vairāk nekā 13 tūkstoši apmeklētāju.

2017. gadā tika uzsākta OCR pēdējās kārtas – multifunkcionālās sporta arēnas – realizācija. Olimpisko centru pilnībā plānots pabeigt 2019. gadā.

Lai veicinātu iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu, kā arī sporta sfēras attīstību, 2017. gadā OCR uz mākslīgā seguma nodrošināja vairāk nekā 1400 bezmaksas treniņu stundas Bērnu un Jaunatnes sporta skolas futbola nodaļas audzēkņiem, bet peldēšanas nodaļas audzēkņiem – apmēram 500 treniņu stundas.

2017. gada laikā OCR atbalstīja vairākus nozīmīgus sporta pasākumus:

• Rēzeknes BJSS 2016./2017. mācību gada noslēguma sacensības peldēšanā;
• Latvijas Peldēšanas Federācijas Kausa izcīņa, kurā piedalījās 14 Latvijas komandas;
• Futbola pasākums “Rēzekne Open 2017”.

Arī viens no 2018. gada galvenajiem uzdevumiem ir piedalīties nozīmīgu sporta pasākumu organizēšanā.

Papildus OCR nodrošina arī telpu nomas un viesu izmitināšanas (viesnīcas) pakalpojumus, ko 2017. gadā izmantoja vairāk nekā 5000 klientu no dažādām valstīm. Ņemot vērā gan ierakstus viesu grāmatā, gan arī booking.com pieejamās atsauksmes, viesnīcas pakalpojumi novērtēti atzinīgi – vidējais vērtējums sastādīja 9,3 balles (balstīts uz 464 klientu atsauksmēm).

Galvenie uzņēmuma uzdevumi 2018. gadam ir jaunu tehnoloģiju apgūšana, efektīvas pakalpojumu sniegšanas nodrošināšana, jaunu klientu piesaiste, korporatīvā tēla uzlabošana, kā arī nodrošināt bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem pieejamību treniņu procesam un veicināt sporta pasākumu, turnīru, sacensību nometņu un sporta dienu norisi Rēzeknē, īpaši atbalstot bērnu un jauniešu sportu.

Uzņēmuma neto apgrozījums 2017. gadā sastādīja 244 582 eiro. Ieņēmumi no pamatdarbības, salīdzinot ar 2016. gadu, pieauguši par 192 398 eiro.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?