Pirmdien, 23. aprīlī, Rēzekni apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar delegāciju, tiekoties arī ar Rēzeknes pilsētas domes vadību, lai pārrunātu tematus, kas ir aktuāli abām pašvaldībām.

Uzsākot tikšanos, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs aicināja Rīgas domes pārstāvjus koncentrēties uz tēmām, kas ir aktuālas abām pilsētām kā, piemēram, sabiedriskais transports, izglītības reforma un pašvaldības darba organizēšana.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs atzina, ka Rēzeknes pašvaldība un pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Rēzeknes Satiksme” ir paveikuši ievērojamu darbu bezmaksas sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanā lielākajai daļai iedzīvotāju, kā arī pastāstīja par Rīgas domes iecerēm izglītības jomā.

Turpinājumā abas pašvaldības apmainījās ar pieredzi, kā plāno realizēt izglītības reformu un to, kādā veidā tiek organizētas abu pašvaldību domes sēdes. Tikšanās noslēgumā pašvaldības vienojās nākotnē meklēt jaunas iespējas, kādā veidā var viena otru atbalstīt.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?