Sakarā ar ES Kohēzijas fonda projekta “Energoefektivitātes paaugstināšana Rēzeknes pilsētas centralizētās siltumapgādes sistēmas posma Lubānas ielā” īstenošanu, laika posmā no 16. aprīļa līdz 2. septembrim tiek slēgta Lubānas iela, kā arī tiek paredzēti siltumenerģijas padeves pārtraukumi.

Sākot ar 16. aprīli tiek slēgta Lubānas iela, taču, realizējot projekta otro posmu, tiks slēgta kustība arī pa Dzelzceļnieku ielu, par ko tiks paziņots atsevišķi.

Kā informēja AS “Rēzeknes siltumtīkli”, no 7. līdz 9. maijam tiks pārtraukta siltumenerģijas padeve dzīvojamām mājām Dārzu ielā 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77 un 81. Savukārt no 7. maija līdz 30. augustam tiks pārtraukta siltumenerģijas padeve dzīvojamām mājām Lubānas ielā 8, A.Pumpura ielā 8 un 10 un Atbrīvošanas alejā 121/1.

Jau ziņojām (lasi šeit), ka sakarā ar ikgadējo siltumtīklu pārbaudi un profilaktiskajiem remontiem, Rēzeknes pilsētas centra rajonā siltumenerģijas padeve tiks pārtraukta no 2. līdz 23. jūlijam. Siltumtīklu hidrauliskā pārbaude notiks no 4. līdz 5. jūlijam.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?