14.-15. aprīlī Tallinā notika ikgadējais, nu jau 35. Igaunijas atklātais peldēšanas čempionāts kategorijā “Masters” (sporta veterāni). Turnīrs izvērtās plašs, par medaļām cīnījās 120 sportisti no 6 valstīm. Rēzekni pārstāvēja draudzīga 6 peldētāju komanda.

Rezultātā zelta medaļu savā vecuma grupā 100 m brīvajā stilā izcīnīja Valērijs Dubrovskis, viņam arī 5. vieta uz pusi īsākā distancē. Stabili panākumi distancēs bija Jurijam Talalajevam, kurš ieguva trīs “sudrabus” – 100 un 50 m brasā un 50 m brīvajā stilā. Andris Barabiškins neatpalika no komandas biedriem – divas otrās vietas 100 un 50 m brasā un trešā vieta 50 m kraulā. Nikolajam Krilovam “bronza” 100 m kompleksajā peldējumā un 6. vieta 50 m brīvajā stilā. Vladimirs Bogdanovs spraigā konkurencē bija piektais 50 m brīvajā stilā, bet, mūsuprāt, pārmērīga tiesneša stingrība neļāva mūsu sportistam izcīnīt medaļu 50 m brasa distancē – tika fiksēts pārkāpums pagriezienā, kam sekoja diskvalifikācija. Pirmo reizi tāda līmeņa sacensībās piedalījās Vjačeslavs Tokarevs, izcīnot 6. un 7. vietu.

Šo sacensību līmenis tradicionāli ir augsts, bet organizācija un norise – augstākajā līmenī. Īpaši gribu atzīmēt, ka vecākajam sportistam starp vīriešiem bija 84 gadi, bet starp sievietēm – 95 gadi! Skatoties uz tādiem dzīvespriecīgiem cilvēkiem, saproti, ka regulāras sporta nodarbības ir veselīgas un veicina prieku un ilgu mūžu.

Informāciju sagatavoja Nikolajs Krilovs

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?