Otrdien, 24. aprīlī, notika SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” ārkārtas dalībnieku sēde, kurā tika izskatīts jautājums par uzņēmuma valdes sastāvu.

19. aprīlī uzņēmuma valdes loceklis Vjačeslavs Spičs iesniedza paziņojumu kapitāla daļu turētājas pārstāvim Aleksandram Bartaševičam par to, ka vēlas atstāt valdes locekļa amatu pēc paša iniciatīvas. Pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma prasībām, kapitāla daļu turētāja pārstāvis uzdeva uzņēmuma valdei likumā noteiktajā termiņā sasaukt ārkārtas dalībnieku sapulci. Ārkārtas dalībnieku sapulces gaitā tika apmierināts valdes locekļa Vjačeslava Spiča lūgums atsaukt viņu no amata pirms termiņa.

Sapulces gaitā tika apstiprināti statūtu grozījumi un statūtu jaunā redakcija, kas paredz, ka uzņēmuma valde sastāvēs no viena valdes locekļa. SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” vienīgais valdes loceklis šobrīd ir Pēteris Dzalbe, kurš valdes priekšsēdētāja amatā tika apstiprināts 27. martā.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs pastāstīja, ka pašlaik nav ieplānots meklēt otru valdes locekli. “Vjačeslavs Spičs pats izvēlējās atstāt amatu, kā rezultātā uzņēmumam tagad būs viens valdes loceklis. Pēteris Dzalbe ir pieredzējis speciālists, kurš nepilna mēneša laikā sevi pierādījis kā atbilstošu šim amatam. SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” turpina iesākto darbu, ievērojot arī Rēzeknes pašvaldības ieteikumus,” situāciju komentē Aleksandrs Bartaševičs.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?